Pendik evden eve nakliyat firmaları arasında lider gösterilen TANRIVERDİ Nakliyat LTD ŞTİ. şirketi en iyi nakliyat firması olarak gösterilir. Pendik nakliyat alanında uygun fiyatlar karşılığında taşımacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli ve sigortalı nakliyat ile eşyalarınızın güvenliğini garanti edin! Pendik ev taşıma sayesinde gerçek kurumsal bir firmaya ihtiyaç duyan müşteriler için buradayız. Modern araçlar ve kadrolu profesyonel personeller ile eşyalarınızın paketlenme aşamasından evden eve taşımacılık aracına yerleşilip diğer eve yola çıkıp yerleşimine kadar her şeyi büyük titizlik ile inceleyen firmamız en kurumsal şirketler arasında gösteriliyor.

Pendik Evden Eve Nakliyat, profesyonel TANRIVERDİ ev taşıma firması


Pendik Asansörlü Taşımacılık

Pendik asansörlü taşımacılık ile gözünüz yükseklerde olsun! Asansörlü taşıma işlemi sayesinde Pendik evden eve nakliyat hizmetleri daha hızlı ve pratik şekilde gerçekleşiyor. Bu işlem 45m ve 50m asansörler ile gerçekleşip en uygun fiyata ve sigortalı şekilde gerçekleşmektedir. Fiyatlar asansör boyutu, ev boyutu ve kat etkenleri göz önüne alınarak verilir.

  • Asansör Boyutu Kat Aralığı (Ortalama) Ev Boyutu Min. Fiyat
  • 50M & 45M 5 ile 10 1+1 300
  • 50M & 45M 4 ile 9 2+1 400
  • 50M & 45M 5 ile 10 3+1 500
  • 50M & 45M 5 ile 10 4+1 ve Üstü 600+

Asansörlü Taşımacılık Nasıl Gerçekleşir?

Pendik asansörlü taşımacılık işlemi şu şekilde gerçekleşir; Nakliye sözleşmesine ek madde olarak konulan asansörlü nakliye şartnamesi ek fiyat olarak belirlenir. Taşınma sabahı kapınıza yanaşan asansör ile ev taşıma hizmeti gerçekleşir.

Pendik Eşya Depolama


Pendik Eşya Depolama sayesinde Pendik’te bulunan ve sonra kullanılmak üzere veya kullanılmayacak eşyalarınızı 7/24 güvenlik kameraları ile izlenen depomuza taşıyabiliriz. Depolarımız rutubet içermeyip özel güvenliği ile korunmaktadır. Pendik eşya depolama sayesinde ev eşyası depolama işlemleri daha kolay hale gelmektedir.

Pendik Eşya Depolama Nasıl Gerçekleşir?

Pendik eşya depolama, İstanbul evden eve nakliyat gibi popüler hizmetlerdendir. Eşyalarınız profesyonelce paketlenir ve nakliye aracına yerleşimi yapılır. Ondan sonra ise rutubetsiz modern depolarda depolanmak üzere yerleşimi yapılıp istiflenir.

Ortala Min. Fiyat
1+1 300
2+1 350
3+1 450
4+1 ve Üstü 600+

Pendik Ofis Taşıma


Pendik ofis taşıma hizmeti sayesinde kurumsal ofis taşıma hizmeti arayışına girmiş kurumsal şirketler için buradayız. Ofis nakliyesi hizmetinde dikkat edilmesi gerek hususlar fazladır. Bu hususların en önemlisi eşyaların paketlenmesidir. Paketleme hizmeti düzgün yapılmadığı takdirde kötü sonuçlar doğurabilir. Doğan kötü sonuçlar sizi endişelendirmesin sigortalı nakliyat sayesinde zarar elbette karşılanacaktır.

Ofis Taşıma Nasıl Olmalıdır?

Ofis Taşıma, profesyonel ve kurumsal olmalıdır çünkü; kurumsal şirketler kendileri gibi evden eve nakliye firmasına ihtiyaç duyar. Sizlerde profesyonel pendik ofis taşıma hizmeti istiyorsanız iletişime geçmeyi unutmayınız.

Fiyatlar Nasıl Belirleniyor?

Fiyatlar, araç boyutu, ev boyutu, kullanılacak malzeme, personel sayısı ve mesafe baz alınarak belirlenir.

Eşyalar Paketleniyor Mu?

Eşyalar profesyonelce kırılmayacak şekilde paketlenir ve istiflenir.

Şehirlerarası Nakliyat Mevcut Mu?

Pendik’ten şehirlerarası nakliyat hizmeti tüm Türkiye’ye 7/24 mevcuttur.

Daha önceki makalemiz olan İstanbul Evden Eve Nakliyat makalesini okudunuz mu?

evden eve nakliyat fatih asansörlü nakliyat fatih evden eve nakliyat fatih ev taşıma fatih eşya depolama fatih nakliyat firmaları fatih nakliyat fiyatları fatih nakliye fatih ofis taşıma fatih parça eşya taşımacılık fatih profesyonel nakliyat göztepe asansörlü nakliyat göztepe evden eve nakliyat göztepe ev taşıma göztepe eşya depolama göztepe nakliyat firmaları göztepe nakliyat fiyatları göztepe nakliye göztepe ofis taşıma göztepe parça eşya taşımacılık göztepe profesyonel nakliyat kadıköy asansörlü nakliyat kadıköy evden eve nakliyat kadıköy ev taşıma kadıköy eşya depolama kadıköy nakliyat firmaları kadıköy nakliyat fiyatları kadıköy nakliye kadıköy ofis taşıma kadıköy parça eşya taşımacılık kadıköy profesyonel nakliyat kartal asansörlü nakliyat kartal evden eve nakliyat kartal ev taşıma kartal eşya depolama kartal nakliyat fiyatları maltepe nakliyat firması maltepe nakliyat fiyatları maltepe nakliye maltepe ofis taşıma maltepe parça eşya taşımacılık çekmeköy nakliye çekmeköy ofis taşıma çekmeköy parça eşya taşımacılık çekmeköy profesyonel nakliyat

Daha önceki makalemiz olan Sarıyer Evden Eve Nakliyat makalesini okudunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir